Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > DSC1102AI2-200.0000T
DSC1102AI2-200.0000T
DSC1102AI2-200.0000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSC1102AI2-200.0000T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSC1102AI2-200.0000T
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DSC1102AI2-200.0000T Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4006 pcs Podatkovni list DSC1102,1122 DatasheetDSC1,8yyy Top Marking Spec
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija DSC1102 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVPECL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 200MHz natančen opis 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 58mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 95µA