Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > DSC1121AI2-026.0000
DSC1121AI2-026.0000
DSC1121AI2-026.0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSC1121AI2-026.0000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSC1121AI2-026.0000
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD
Product parameter
številka dela DSC1121AI2-026.0000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4597 pcs Podatkovni list DSC1,8yyy Top Marking SpecDSC1101/21 Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija DSC1121 Ocene -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Izhod CMOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 26MHz natančen opis 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Tok - Supply (Max) 35mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA