DSC1122AI5-156.2500T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSC1122AI5-156.2500T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | DSC1122AI5-156.2500T |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD |
Product parameter
| številka dela | DSC1122AI5-156.2500T | Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Kristali, oscilatorji, resonatorji | Napetost - oskrba | 2.25 V ~ 3.6 V |
| Tip | XO (Standard) | Velikost / dimenzija | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serija | DSC1122 | Ocene | - |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Izhod | LVPECL | delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Višina - sedež (maks.) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkcija | Enable/Disable | Stabilnost frekvence | ±10ppm |
| Pogostost | 156.25MHz | natančen opis | 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Tok - Supply (Max) | 58mA | Tok - Supply (Onemogoči) (Max) | 22mA |