MCP102-195I/TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP102-195I/TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MCP102-195I/TO |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC SUPERVISOR 1.95V LOW TO-92 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| številka dela | MCP102-195I/TO | Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | IC SUPERVISOR 1.95V LOW TO-92 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Napetost - Prag | 1.9V |
| Tip | Simple Reset/Power-On Reset | Paket naprave za dobavitelja | TO-92-3 |
| Serija | - | Ponastavitev časovnega zakasnitve | 80 ms Minimum |
| Ponastaviti | Active Low | Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) | Izhod | Push-Pull, Totem Pole |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) | Število nadzorovanih napetosti | 1 |