Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Interface - I / O EXPANDERS > MCP25050-I/SL
MCP25050-I/SL
MCP25050-I/SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP25050-I/SL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP25050-I/SL
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC I/O EXPANDER CAN 8B 14SOIC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MCP25050-I/SL Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC I/O EXPANDER CAN 8B 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Push-Pull Druga imena MCP25050I/SL
MCP25050ISL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število I / O 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izklop prekinitve No Vmesnik CAN V2.0b
Lastnosti ADC, EEPROM, POR, PWM natančen opis I/O Expander 8 CAN V2.0b 25MHz 14-SOIC
Trenutni - izhodni izvor / ponor 25mA Frekvenca ure 25MHz