MCP3008-I/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP3008-I/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP3008-I/P
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC ADC 10BIT 2.7V 8CH SPI 16DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MCP3008-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC ADC 10BIT 2.7V 8CH SPI 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54898 pcs Podatkovni list Development Tools CatalogMCP3004, 3008
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - Supply, Digital 2.7 V ~ 5.5 V
Napetost - Supply, Analog 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 16-PDIP
Serija - Stopnja vzorčenja (na sekundo) 200k
Referenčni tip External Razmerje - S / H: ADC 1:1
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena MCP3008IP delovna temperatura -40°C ~ 85°C