Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Energija merjenja > MCP3905LT-E/SS
MCP3905LT-E/SS
MCP3905LT-E/SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP3905LT-E/SS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP3905LT-E/SS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC ENERGY METERING 24SSOP
(v ameriških dolarjih)
2100 pcs
Product parameter
številka dela MCP3905LT-E/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC ENERGY METERING 24SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 57534 pcs Podatkovni list MCP3905A,05L,06A
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V
Napetost - V / I nizka 0.85V Napetost - V / I Visoka 2.4V
Paket naprave za dobavitelja 24-SSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tip merilnika Single Phase
Merilna napaka 0.1% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vhodna impedanca 390 kOhm natančen opis Single Phase Meter IC 24-SSOP
Trenutni - dobava 2.7mA Številka osnovnega dela MCP3905L