MCP4161-503E/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP4161-503E/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP4161-503E/P
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MCP4161-503E/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 84884 pcs Podatkovni list MCP414x/416x/424x/426x
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija WiperLock™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75
Odpornost (Ohms) 50k Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 257 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Vmesnik SPI Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-PDIP Konfiguracija Potentiometer