MCP4441-103E/ST
MCP4441-103E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP4441-103E/ST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP4441-103E/ST
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
(v ameriških dolarjih)
370 pcs
Product parameter
številka dela MCP4441-103E/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
količina Na voljo 87086 pcs Podatkovni list MCP444x,446x
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Serija WiperLock™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tube
Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 129 Število vezij 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 129 Taps I²C Interface 20-TSSOP Konfiguracija Potentiometer