MCP4451T-104E/ST
MCP4451T-104E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP4451T-104E/ST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP4451T-104E/ST
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 257POS 100K 20TSSOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MCP4451T-104E/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT 257POS 100K 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 91245 pcs Podatkovni list MCP443x/5xDigital Pot Design Guide
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Serija - Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75
Odpornost (Ohms) 100k Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 257 Število vezij 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Volatile
Vmesnik I²C Lastnosti Mute, Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 257 Taps I²C Interface 20-TSSOP Konfiguracija Potentiometer