MCP4641T-503E/ST
MCP4641T-503E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP4641T-503E/ST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP4641T-503E/ST
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL 50K DUAL 14-TSSOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MCP4641T-503E/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC POT DGTL 50K DUAL 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68837 pcs Podatkovni list MCP454x,456x,464x,466x
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) 150 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP
Serija - Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 75
Odpornost (Ohms) 50k Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število Taps 129 Število vezij 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Vmesnik I²C Lastnosti Selectable Address
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 129 Taps I²C Interface 14-TSSOP Konfiguracija Potentiometer