MCP6S22T-I/MS
MCP6S22T-I/MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCP6S22T-I/MS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCP6S22T-I/MS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8MSOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MCP6S22T-I/MS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.5 V ~ 5.5 V
Napetost - vhodni odmik 275µV Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Ubi stopnja 22 V/µs Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Vrsta izhoda Rail-to-Rail delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Trenutni - dobava 1mA Trenutni - izhod / kanal 30mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 1pA Številka osnovnega dela MCP6S22
Vrsta ojačevalnika Programmable Gain -3db Bandwidth 12MHz