MIC2003-1.2YM5TX
MIC2003-1.2YM5TX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC2003-1.2YM5TX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC2003-1.2YM5TX
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela MIC2003-1.2YM5TX Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95250 pcs Podatkovni list MIC20xx Family
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required
Napetost - obremenitev 2.5 V ~ 5.5 V Tip stikala General Purpose
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Rds On (Typ) 70 mOhm Razmerje - Vhod: Izhod 1:1
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda P-Channel Izhodna konfiguracija High Side
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Lastnosti - Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Tok - izhod (maks.) 1.2A Številka osnovnega dela MIC2003