MIC2004-1.2YML-TR
MIC2004-1.2YML-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC2004-1.2YML-TR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC2004-1.2YML-TR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 1.2A 6-MLF
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MIC2004-1.2YML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 1.2A 6-MLF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 88175 pcs Podatkovni list MIC20xx Family
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required
Napetost - obremenitev 2.5 V ~ 5.5 V Tip stikala General Purpose
Paket naprave za dobavitelja 6-MLF® (2x2) Serija -
Rds On (Typ) 70 mOhm Razmerje - Vhod: Izhod 1:1
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF®
Vrsta izhoda P-Channel Izhodna konfiguracija High Side
Druga imena 576-2585-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Lastnosti Load Discharge Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Tok - izhod (maks.) 1.2A Številka osnovnega dela MIC2004