MIC2016-0.8YML-TR
MIC2016-0.8YML-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC2016-0.8YML-TR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC2016-0.8YML-TR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 0.8A 6-MLF
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MIC2016-0.8YML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 0.8A 6-MLF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5089 pcs Podatkovni list MIC20xx Family
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required
Napetost - obremenitev 2.5 V ~ 5.5 V Tip stikala General Purpose
Paket naprave za dobavitelja 6-MLF® (2x2) Serija -
Rds On (Typ) 70 mOhm Razmerje - Vhod: Izhod 1:1
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF®
Vrsta izhoda P-Channel Izhodna konfiguracija High Side
Druga imena MIC2016-0.8YML TR
MIC2016-0.8YML TR-ND
MIC2016-0.8YMLTR
MIC2016-0.8YMLTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Slew Rate Controlled
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO Tok - izhod (maks.) 800mA