MIC2179-3.3BSM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC2179-3.3BSM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC2179-3.3BSM
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 3.3V 1.5A 20SSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 15612 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
201 pcs
Product parameter
številka dela MIC2179-3.3BSM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 3.3V 1.5A 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 15612 pcs Podatkovni list MIC2179
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 16.5V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 200kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Trenutni - izhod 1.5A