Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - LED Drivers > MIC2287-34BML-TR
MIC2287-34BML-TR
MIC2287-34BML-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC2287-34BML-TR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC2287-34BML-TR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 80614 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela MIC2287-34BML-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 80614 pcs Podatkovni list MIC2287
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - napajanje (min) 2.5V
Napetost - napajanje (maks.) 10V Napetost - izhod 34V
Tip DC DC Regulator Topologija Step-Up (Boost)
Paket naprave za dobavitelja 8-MLF® (2x2) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF®
Druga imena MIC2287-34BML TR
MIC2287-34BML TR-ND
MIC2287-34BMLTR
MIC2287-34BMLTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Notranja stikala Yes Pogostost 1.2MHz
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) 8-MLF® (2x2)
Trenutni - izhod / kanal 750mA (Switch) Številka osnovnega dela MIC2287