MIC39300-1.8WU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC39300-1.8WU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC39300-1.8WU
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263-3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela MIC39300-1.8WU Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 44035 pcs Podatkovni list MIC39300-02
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 3A
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 16V Paket naprave za dobavitelja TO-263-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 576-1178
MIC3930018WU
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A TO-263-3 Trenutni - izhod 3A