MIC3975-1.8BMM-TR
MIC3975-1.8BMM-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC3975-1.8BMM-TR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC3975-1.8BMM-TR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 58501 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela MIC3975-1.8BMM-TR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 58501 pcs Podatkovni list MIC3975
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 750mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 16V Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena MIC3975-1.8BMM TR
MIC3975-1.8BMM TR-ND
MIC3975-1.8BMMTR
MIC3975-1.8BMMTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 750mA 8-MSOP
Trenutni - izhod 750mA Nadzorne funkcije Enable