MIC4680-2.5BM
MIC4680-2.5BM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC4680-2.5BM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC4680-2.5BM
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BCK BOOST 2.5V 1.3A 8SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 31150 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
380 pcs
Product parameter
številka dela MIC4680-2.5BM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BCK BOOST 2.5V 1.3A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 31150 pcs Podatkovni list MIC4680
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 4V
Napetost - Vhod (maks.) 34V Topologija Buck, Buck-Boost
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija SuperSwitcher™ Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down, Step-Up/Step-Down Frekvenca - preklop 200kHz
natančen opis Buck, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 1.3A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Trenutni - izhod 1.3A