MIC49150-1.5BMM
MIC49150-1.5BMM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC49150-1.5BMM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC49150-1.5BMM
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1.5A 8MSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 29864 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela MIC49150-1.5BMM Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1.5A 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 29864 pcs Podatkovni list MIC49150
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 1.5A
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6.5V Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tube Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A 8-MSOP Trenutni - izhod 1.5A