MIC49200-1.8WR
MIC49200-1.8WR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MIC49200-1.8WR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MIC49200-1.8WR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 2A SPAK-5
(v ameriških dolarjih)
192 pcs
Product parameter
številka dela MIC49200-1.8WR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.8V 2A SPAK-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 41647 pcs Podatkovni list MIC49200
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.625V @ 2A
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6.5V Paket naprave za dobavitelja S-PAK-5
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tube Paket / primer SPak-5 (5 leads + Tab)
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 576-1808-5
MIC49200-1.8WR-ND
MIC4920018WR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A S-PAK-5 Trenutni - izhod 2A