Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > MX575ANS500M000
MX575ANS500M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MX575ANS500M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MX575ANS500M000
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC XO 500.0000MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MX575ANS500M000 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis OSC XO 500.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5886 pcs Podatkovni list MX575ANS500M000
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.375 V ~ 3.63 V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija MX55 Ocene -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 500MHz natančen opis 500MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 90mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -