Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC12F752-E/SN
PIC12F752-E/SN
PIC12F752-E/SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC12F752-E/SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC12F752-E/SN
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
900 pcs
Product parameter
številka dela PIC12F752-E/SN Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Hitrost 20MHz
Serija PIC® 12F Velikost RAM-a 64 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 1.75KB (1K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 5
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 4x10b, D/A 1x5b