Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16CE623-30/SO
PIC16CE623-30/SO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16CE623-30/SO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16CE623-30/SO
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PIC16CE623-30/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4173 pcs Podatkovni list Tips N Tricks GuidePIC16CE62xMPLAB® ICE2000 Spec
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 18-SOIC Hitrost 30MHz
Serija PIC® 16C Velikost RAM-a 96 x 8
Vrsta pomnilnika programa OTP Velikost pomnilnika programa 896B (512 x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena PIC16CE62330/SO
Tip oscilatorja External delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 13 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 128 x 8
natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 30MHz 896B (512 x 14) OTP 18-SOIC Podatkovni pretvorniki -