Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F15313-E/RF
PIC16F15313-E/RF
PIC16F15313-E/RF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F15313-E/RF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F15313-E/RF
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F15313-E/RF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 94464 pcs Podatkovni list PIC16(L)F15313,23 ErrataPIC16(L)F15313,23
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 8-UDFN (3x3) Hitrost 32MHz
Serija PIC® XLP™ 16F Velikost RAM-a 256 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 6
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 224 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3) Podatkovni pretvorniki A/D 5x10b, D/A 1x5b