Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F527-I/SS
PIC16F527-I/SS
PIC16F527-I/SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F527-I/SS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F527-I/SS
Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20SSOP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F527-I/SS Proizvajalec Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 96933 pcs Podatkovni list PIC16F527 BriefPIC16F527
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) FLASH
Napetost - razčlenitev 20-SSOP Serija PIC® 16F
RoHS Status Tube Povratni čas obnovitve (trr) 20MHz
Zahteva Brown-out Detect/Reset, POR, WDT Vrsta pomnilnika programa 1.5KB (1K x 12)
Velikost pomnilnika programa - Polarizacija 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja A/D 8x8b delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Operacijski sistem PIC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks Številka izdelka proizvajalca PIC16F527-I/SS
Razširjen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 20-SSOP Opis IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20SSOP
Podatki SRAM bajtov 64 x 8 Podatkovni pretvorniki 2 V ~ 5.5 V