Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F616-I/P
PIC16F616-I/P
PIC16F616-I/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F616-I/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F616-I/P
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F616-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 14-PDIP Hitrost 20MHz
Serija PIC® 16F Velikost RAM-a 128 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena PIC16F616IP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 11 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 14-PDIP