Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F628AT-I/SO
PIC16F628AT-I/SO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F628AT-I/SO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F628AT-I/SO
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18SOIC
(v ameriških dolarjih)
1100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F628AT-I/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 49949 pcs Podatkovni list PIC16F(627,628,648)A Programming SpecTips N Tricks GuidePIC16F627A, 628A, 648A Data SheetMPLAB® ICE2000 Spec
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 18-SOIC Hitrost 20MHz
Serija PIC® 16F Velikost RAM-a 224 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena PIC16F628AT-I/SO-ND
PIC16F628AT-I/SOTR
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 16 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 128 x 8 natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 18-SOIC