Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F676-E/ST
PIC16F676-E/ST
PIC16F676-E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F676-E/ST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F676-E/ST
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14TSSOP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F676-E/ST Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP Hitrost 20MHz
Serija PIC® 16F Velikost RAM-a 64 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 1.75KB (1K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 12
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 128 x 8
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 14-TSSOP Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b