Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F690-E/ML
PIC16F690-E/ML
PIC16F690-E/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F690-E/ML z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F690-E/ML
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F690-E/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 20-QFN (4x4) Hitrost 20MHz
Serija PIC® 16F Velikost RAM-a 256 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 7KB (4K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-VFQFN Exposed Pad Druga imena PIC16F690EML
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 18 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)