Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F707-I/ML
PIC16F707-I/ML
PIC16F707-I/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F707-I/ML z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F707-I/ML
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
(v ameriških dolarjih)
360 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F707-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 45851 pcs Podatkovni list PIC16F,LF707 Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 44-QFN (8x8) Hitrost 20MHz
Serija PIC® XLP™ mTouch™ 16F Velikost RAM-a 363 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 44-VQFN Exposed Pad Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 36
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)