Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F77-E/P
PIC16F77-E/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F77-E/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F77-E/P
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
(v ameriških dolarjih)
150 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F77-E/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 40-PDIP Hitrost 20MHz
Serija PIC® 16F Velikost RAM-a 368 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm) Druga imena PIC16F77E/P
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 33 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP