Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC16F84A-20/SO
PIC16F84A-20/SO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC16F84A-20/SO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC16F84A-20/SO
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PIC16F84A-20/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 18-SOIC Hitrost 20MHz
Serija PIC® 16F Velikost RAM-a 68 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 1.75KB (1K x 14)
Periferne naprave POR, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena PIC16F84A20SO
Tip oscilatorja External delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 13 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 64 x 8 natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC