Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC18F258-I/SP
PIC18F258-I/SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC18F258-I/SP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC18F258-I/SP
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SDIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PIC18F258-I/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP Hitrost 40MHz
Serija PIC® 18F Velikost RAM-a 1.5K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 32KB (16K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena PIC18F258I/SP
PIC18F258ISP
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 22 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SPDIP