Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC18LF23K22-E/ML
PIC18LF23K22-E/ML
PIC18LF23K22-E/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC18LF23K22-E/ML z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC18LF23K22-E/ML
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
(v ameriških dolarjih)
366 pcs
Product parameter
številka dela PIC18LF23K22-E/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46243 pcs Podatkovni list PIC18(L)F2x/4xK22 Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 28-QFN (6x6) Hitrost 48MHz
Serija PIC® XLP™ 18K Velikost RAM-a 512 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (4K x 16)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-VQFN Exposed Pad Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 24
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-QFN (6x6) Podatkovni pretvorniki A/D 19x10b