Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC24F32KA301-E/SS
PIC24F32KA301-E/SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC24F32KA301-E/SS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC24F32KA301-E/SS
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20SSOP
(v ameriških dolarjih)
268 pcs
Product parameter
številka dela PIC24F32KA301-E/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP Hitrost 32MHz
Serija PIC® XLP™ 24F Velikost RAM-a 2K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 32KB (11K x 24)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 18
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 20-SSOP Podatkovni pretvorniki A/D 12x12b