Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > PIC24F32KA304-E/ML
PIC24F32KA304-E/ML
PIC24F32KA304-E/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PIC24F32KA304-E/ML z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PIC24F32KA304-E/ML
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44QFN
(v ameriških dolarjih)
225 pcs
Product parameter
številka dela PIC24F32KA304-E/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 44-QFN (8x8) Hitrost 32MHz
Serija PIC® XLP™ 24F Velikost RAM-a 2K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 32KB (11K x 24)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 44-VQFN Exposed Pad Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 39
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 44-QFN (8x8) Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b