SST26WF080BA-104I/SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SST26WF080BA-104I/SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SST26WF080BA-104I/SN |
|---|---|
| Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
| Opis | IC FLASH 8M SPI 104MHZ 8SOIC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 900 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | SST26WF080BA-104I/SN | Proizvajalec | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | IC FLASH 8M SPI 104MHZ 8SOIC | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 62970 pcs | Podatkovni list | SST26WF040B(A), SST26WF080B(A) |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Čas cikla pisanja - | 1.5ms |
| Napetost - oskrba | 1.65 V ~ 1.95 V | Tehnologija | FLASH |
| Paket naprave za dobavitelja | 8-SOIC | Serija | SST26 SQI® |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Vrsta pomnilnika | Non-Volatile |
| Velikost pomnilnika | 8Mb (1M x 8) | Pomnilniški vmesnik | SPI - Quad I/O |
| Format pomnilnika | FLASH | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 5 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | natančen opis | FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIC |
| Frekvenca ure | 104MHz | Številka osnovnega dela | SST26WF080 |