Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > TC1107-2.5VOA
TC1107-2.5VOA
TC1107-2.5VOA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TC1107-2.5VOA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TC1107-2.5VOA
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
1100 pcs
Product parameter
številka dela TC1107-2.5VOA Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.48V @ 300mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 60dB (1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena TC11072.5VOA
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 8-SOIC
Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA Trenutni - izhod 300mA