TC1301B-AIAVMFTR
TC1301B-AIAVMFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TC1301B-AIAVMFTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TC1301B-AIAVMFTR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 3.3V/2.5V/2.63V 8DFN
(v ameriških dolarjih)
3300 pcs
Product parameter
številka dela TC1301B-AIAVMFTR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 3.3V/2.5V/2.63V 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.18V @ 300mA, -
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V, 2.5V, 2.63V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja 8-DFN-EP (3x3)
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad
PSRR 58dB (100Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 2 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 2.5V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-DFN-EP (3x3) Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA
Trenutni - izhod 300mA, 150mA Nadzorne funkcije Enable, Reset