TC1301B-GFDVUATR
TC1301B-GFDVUATR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TC1301B-GFDVUATR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TC1301B-GFDVUATR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 2.7V/2.8V/2.5V 8MSOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela TC1301B-GFDVUATR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LIN 2.7V/2.8V/2.5V 8MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.18V @ 300mA, 0.25V @ 150mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V, 2.8V, 2.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR 58dB (100Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 2 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.7V, 2.8V, 2.5V (Reset) 300mA, 150mA 8-MSOP Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA
Trenutni - izhod 300mA, 150mA Nadzorne funkcije Enable, Reset