TC2185-2.5VCTTR
TC2185-2.5VCTTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TC2185-2.5VCTTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TC2185-2.5VCTTR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela TC2185-2.5VCTTR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.21V @ 150mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA Trenutni - izhod 150mA