TC2186-3.3VCTTR
TC2186-3.3VCTTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TC2186-3.3VCTTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TC2186-3.3VCTTR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Product parameter
številka dela TC2186-3.3VCTTR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.21V @ 150mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
PSRR 50dB (100kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena TC21863.3VCTTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable