TC6501P055VCTTR
TC6501P055VCTTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TC6501P055VCTTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TC6501P055VCTTR
Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC TEMP SW OPEN DRAIN SOT23A-5
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela TC6501P055VCTTR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC TEMP SW OPEN DRAIN SOT23A-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 103231 pcs Podatkovni list TC6501, 2, 3, 4
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 2.7V ~ 5.5V
Prag za temperaturo potovanja Hot Preklopna temperatura 55°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Izbirna histereza Yes Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Open Drain
Izhodna funkcija /OverTemp Izhod Active Low
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Tip montaže Surface Mount
Lastnosti - natančen opis Thermostat 55°C Active Low Open Drain SOT-23-5
Trenutni - dobava 17µA Tok - izhod (maks.) 20mA
Natančnost ±6°C