Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 1.5KE15CA-TP
1.5KE15CA-TP
1.5KE15CA-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1.5KE15CA-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1.5KE15CA-TP
Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AE
(v ameriških dolarjih)
1200 pcs2400 pcs6000 pcs12000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela 1.5KE15CA-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 12.8V 21.2V DO201AE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 391139 pcs Podatkovni list 1.5KE6.8-550(C,A)
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 12.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.2V Napetost - razčlenitev (min) 14.3V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201AE
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AE, Axial Druga imena 1.5KE15CA-TPMSTR
15KE15CATP
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole