Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Bridge Rectifiers > GBJ15005-BP
GBJ15005-BP
GBJ15005-BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GBJ15005-BP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GBJ15005-BP
Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis RECT BRIDGE GPP 15A 50V GBJ
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
750 pcs1500 pcs3000 pcs5250 pcs
Product parameter
številka dela GBJ15005-BP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis RECT BRIDGE GPP 15A 50V GBJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 106581 pcs Podatkovni list GBJ15005 - GBJ1510
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Voltage - Peak Reverse (Max) 50V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.05V @ 7.5A Tehnologija Standard
Paket naprave za dobavitelja GBJ Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 4-SIP, GBJ
Druga imena GBJ15005-BPMS
GBJ15005BP
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Single Phase natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBJ
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 50V Tok - Povprečni popravek (Io) 15A