Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Bridge Rectifiers > GBU15M-BP
GBU15M-BP
GBU15M-BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GBU15M-BP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GBU15M-BP
Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis BRIDGE RECTIFIER 15A 1000V GBU
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs3000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela GBU15M-BP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis BRIDGE RECTIFIER 15A 1000V GBU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 105159 pcs Podatkovni list GBU15A-15M
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Voltage - Peak Reverse (Max) 1kV
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 7.5A Tehnologija Standard
Paket naprave za dobavitelja GBU Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 4-SIP, GBU
Druga imena GBU15M-BPMS
GBU15MBP
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Single Phase natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Through Hole GBU
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 1000V Tok - Povprečni popravek (Io) 15A