Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Arrays > MD70K16D1-BP
MD70K16D1-BP
MD70K16D1-BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MD70K16D1-BP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MD70K16D1-BP
Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE RECT 1600V 70A D1 PACK
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela MD70K16D1-BP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE RECT 1600V 70A D1 PACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6622 pcs Podatkovni list MD70KxxD1
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 200A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1600V Paket naprave za dobavitelja D1
Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer D1
Druga imena MD70K16D1-BPMS Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1600V 70A Chassis Mount D1 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5mA @ 1600V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 70A