MMBZ5250B-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMBZ5250B-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MMBZ5250B-TP |
|---|---|
| Proizvajalec | Micro Commercial Components (MCC) |
| Opis | DIODE ZENER 20V 350MW SOT23 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | MMBZ5250B-TP | Proizvajalec | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE ZENER 20V 350MW SOT23 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - Zener (Nom) (Vz) | 20V |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 1.2V @ 100mA | Toleranca | ±5% |
| Paket naprave za dobavitelja | SOT-23 | Serija | - |
| Moč - maks | 350mW | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Druga imena | MMBZ5250B-TPMSTR |
| delovna temperatura | -55°C ~ 150°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Impedanca (Max) (Zzt) | 25 Ohms | natančen opis | Zener Diode 20V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23 |
| Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 100nA @ 15V |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
MMBZ5250B_D87Z - Proizvajalci:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Opis:
DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3 - Na zalogi: